Grafik*

*UWAGA!!!! Grafik ważny do 31.12.2023.
Zajęcia w grudniu odbywają się zgodnie z powyższym grafikiem, poza 26.12.2023 (drugi dzień świąt – brak zajęć)

*Lodowisko – ul. Toruńska 72, przy LO14, nauka jazdy figurowej na łyżwach. Zajęcia na lodowisku tylko we wtorki na 17:00, Piątki na 17:00 oraz soboty od godziny 9:00 zgodnie z podziałem na grupy jak na grafiku powyżej. W razie wątpliwości co do grupy, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

ROLKI:
*Środy 18:30 : zajęcia na rolkach dla nowych uczniów (bez rozgrzewki). W tym samym czasie będzie trwać rozgrzewka dla obecnych uczniów z grupy Classic.

*SP77= Szkoła Podstawowa nr 77, ul. Świętego Jerzego 4.

*UMED Sala Uniwersytetu Medycznego , ul. Wojciecha z Brudzewa 12a

* Zastrzegamy możliwość zmian w grafiku w zależności od frekwencji oraz odwołania zajęć off-ice/outdoor w zależności od pogody. Zajęcia rozgrzewek/off-ice (ok. 45 min) są bezpłatne i każdy nasz uczeń może w nich uczestniczyć.

* Zajęcia na rolkach i łyżwach trwają od 45-50 min.  Zajęcia off-ice są obowiązkowe dla grupy Masters i Zawodników.

* Grupa Classics Seniors jest przeznaczona dla osób, które uczyły się z nami wcześniej i dość dobrze sobie radzą w poruszaniu się na łyżwach, rozpoczęły naukę podstawowych elementów jazdy figurowej.

* Grupa Classics Juniors jest przeznaczona dla osób które są początkujące i nie czują się zbyt pewnie na łyżwach lub dopiero rozpoczynają z nami naukę (samodzielnie poruszają się do przodu i do tyłu oraz nie mają problemów z hamowaniem, nie rozpoczeły jeszcze nauki elementów jazdy figurowej).

* Grupa Classics KIDS przeznaczona jest dla dzieci od 5 do 11 roku życia oraz dla nowych osób, które stawiają z nami swoje pierwsze kroki na łyżwach.

*Zawodnicy w grafiku powyżej to osoby, które startowały w zawodach w 2023 roku (nie potencjalni przyszli zawodnicy w roku 2024 lub latach późniejszych)


Czy będą to Twoje pierwsze kroki, czy kontynuacja nauki … czy masz lat 5 czy 105… znajdziemy dla Ciebie odpowiednią grupę. Nauka w małych grupach, w dogodnych godzinach, w lokalizacjach osiągalnych poprzez komunikację miejską z każdego punktu miasta, pod czujnym okiem zespołu doświadczonych trenerów. Zapraszamy!

Zainteresowanych nowych uczniów prosimy o kontakt poprzez e-mail axelwroclaw@gmail.com celem potwierdzenia potwierdzenia włąsciwej grupy i rezerwacji miejsca (tylko nowi uczniowie).

Jedynym potwierdzeniem rezerwacji jest nabycie karnetu/karnetów, które są do dostępne tylko i wyłącznie poprzez naszą stronę internetową – zakładka Karnety lub bezpośredni link tutaj.

Zapisy OTWARTE cały rok – ZAPRASZAMY!

Kontakt:
e-mail: axelwroclaw@gmail.com
Facebook: @axelwroclaw
Instagram: @axelwroclaw
Telefon: 798293597