Grafik*

Grafik ważny od 29.6.2024 do 31.7.2024

Uwaga 1 Zajęcia 29.06 odbędą się zgodnie z czerwcowym grafikiem ale na boisku szkolnym Szkoły Salezjańskiej, ulica Świętokrzyska 45. To jest rozgrzewka o godzinie 10:00, grupa Masters o godzinie 11:00, Leaders o godzinie 12:00, Classics and Kids o godzinie 13:00.

Uwaga 2 Zawodnicy – Wszystkie osoby które brały udział w zawodach przez ostatnie 2 lata.

Uwaga 3 Wszystkie grupy – zajęcia dla wszystkich grup (głównie Classics, Leaders and Kids, ale osoby z grup Masters też są mile widziane, jeśli mają ochotę potrenować 2h).*


*UPWR Sala Uniwersytetu Przyrodniczego – ul. Chełmońskiego 43

* Zastrzegamy możliwość zmian w grafiku w zależności od frekwencji oraz odwołania zajęć off-ice/outdoor w zależności od pogody. Zajęcia rozgrzewek/off-ice (ok. 45 min) są bezpłatne i każdy nasz uczeń może w nich uczestniczyć.

* Zajęcia na rolkach i łyżwach trwają od 45-50 min.  Zajęcia off-ice są obowiązkowe dla grupy Masters i Zawodników.


Czy będą to Twoje pierwsze kroki, czy kontynuacja nauki … czy masz lat 5 czy 105… znajdziemy dla Ciebie odpowiednią grupę. Nauka w małych grupach, w dogodnych godzinach, w lokalizacjach osiągalnych poprzez komunikację miejską z każdego punktu miasta, pod czujnym okiem zespołu doświadczonych trenerów. Zapraszamy!

Zainteresowanych nowych uczniów prosimy o kontakt poprzez e-mail axelwroclaw@gmail.com celem potwierdzenia potwierdzenia włąsciwej grupy i rezerwacji miejsca (tylko nowi uczniowie).

Jedynym potwierdzeniem rezerwacji jest nabycie karnetu/karnetów, które są do dostępne tylko i wyłącznie poprzez naszą stronę internetową – zakładka Karnety lub bezpośredni link tutaj.

Zapisy OTWARTE cały rok – ZAPRASZAMY!

Kontakt:
e-mail: axelwroclaw@gmail.com
Facebook: @axelwroclaw
Instagram: @axelwroclaw
Telefon: 798293597