Grafik*

Grafik ważny od 1.6.2024 do 30.06.2024

Uwaga 1 Zajęcia 30.05 oraz 31.05 odbywają się normalnie – to jest zgodnie z grafikiem majowym (te same godziny i miejsce co w czerwcu, czyli w:
Czwartek 30.05 rozgrzewka o 18:00, Masters’i 19:00, Classics i Leaders o 20:00.
Piątek 31.05 rozgrzewka o 17:30, wszystkie grupy : trening na rolkach o 18:30, zawodnicy o 19:30)

Uwaga 2 Zawodnicy* – Zajęcia „Zawodnicy” w poniedziałki i czwartki to treningi dla zawodników dedykowane ćwiczeniom programów na zawody. Od 17.06 będą te treningi odbywały się jako normalne treningi dla wszystkich grup.

Uwaga 3 Grupa Masters+ oznacza osoby będące w grupie Masters oraz w miarę wolnych miejsc zawodnicy z grupy Leaders, którzy startowali w zawodach w roku poprzednim. W razie wątpliwości proszę potwierdzić grupę z trenerem.


ROLKI:

*Środy 18:30 : zajęcia na rolkach dla nowych uczniów (bez rozgrzewki). W tym samym czasie będzie trwać rozgrzewka dla obecnych uczniów z grupy Classic.

*SP77= Szkoła Podstawowa nr 77, ul. Świętego Jerzego 4.

*UMED Sala Uniwersytetu Medycznego , ul. Wojciecha z Brudzewa 12a

*UPWR Sala Uniwersytetu Przyrodniczego. ul. Chełmońskiego 43

* Zastrzegamy możliwość zmian w grafiku w zależności od frekwencji oraz odwołania zajęć off-ice/outdoor w zależności od pogody. Zajęcia rozgrzewek/off-ice (ok. 45 min) są bezpłatne i każdy nasz uczeń może w nich uczestniczyć.

* Zajęcia na rolkach i łyżwach trwają od 45-50 min.  Zajęcia off-ice są obowiązkowe dla grupy Masters i Zawodników.

* Grupa KIDS przeznaczona jest dla dzieci od 5 do 11 roku życia oraz dla nowych osób, które stawiają z nami swoje pierwsze kroki na łyżwach. W grafiku powyżej zajęcią ma wtedy, kiedy grupa CLASSICS.


Czy będą to Twoje pierwsze kroki, czy kontynuacja nauki … czy masz lat 5 czy 105… znajdziemy dla Ciebie odpowiednią grupę. Nauka w małych grupach, w dogodnych godzinach, w lokalizacjach osiągalnych poprzez komunikację miejską z każdego punktu miasta, pod czujnym okiem zespołu doświadczonych trenerów. Zapraszamy!

Zainteresowanych nowych uczniów prosimy o kontakt poprzez e-mail axelwroclaw@gmail.com celem potwierdzenia potwierdzenia włąsciwej grupy i rezerwacji miejsca (tylko nowi uczniowie).

Jedynym potwierdzeniem rezerwacji jest nabycie karnetu/karnetów, które są do dostępne tylko i wyłącznie poprzez naszą stronę internetową – zakładka Karnety lub bezpośredni link tutaj.

Zapisy OTWARTE cały rok – ZAPRASZAMY!

Kontakt:
e-mail: axelwroclaw@gmail.com
Facebook: @axelwroclaw
Instagram: @axelwroclaw
Telefon: 798293597