Karnety

Uwaga: na dzień dzisiejszy karnety na Luty dostępne są tylko dla obecnych uczniów

3 proste kroki aby uczyć się jeździć na łyżwach z Axel Wrocław:
(dla nowych uczniów)

1. Zarezerwuj termin i miejsce w grupie (raz na sezon) – mailowo lub poprzez komunikatora (wiadomości) na Facebook’u. Podaj imię i nazwisko ucznia oraz jego wiek. Zaznacz jeśli wcześniej uczył się w innym klubie jazdy figurowej na łyżwach –

Wszyscy nowi uczniowie (za wyjątkiem dzieci) zaczynają naukę od grupy CLASSIC /I/II (o ile nie uczyli się wcześniej w innym klubie łyżwiarstwa figurowego). W miarę postępów  i umiejętności, instruktor sugeruje inną grupę. Dla dzieci w wieku 5-11 przewidziana jest grupa KIDS.

Po zarezerwowaniu terminu i potwierdzeniu przez Axel Wrocław

2. Wykup karnet (<-link tutaj)
-> (Zakupienie karnetu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu i jest potwierdzeniem zarezerwowanego miejsca). Ilość dostępnych karnetów (miejsc w grupie) jest określona w systemie.  Dlatego im szybciej, tym lepiej :-), gdyż nie prowadzimy rezerwacji miejsc dla osób, które nie wykupiły karnetu. Jeśli karnety nie są już dostępne, oznacza to, iż nie ma więcej miejsc w wybranej grupie. W takim wypadku prosimy o informacje mailem i spróbowanie w kolejnym miesiącu. 

Klub sportowy Axel Wrocław jest stowarzyszeniem non profit. Karnety są udostępniane w ramach odpłatnej działalności statutowej.

3. Przyjdź na lekcje zgodnie z umówionym terminem.

Istnieje również możliwość zajęć indywidualnych. Termin zajęć ustalany jest indywidualnie. W razie zainteresowania prosimy o kontakt mailowy.

Karnetów nie trzeba drukować. Karnety wręczymy uczniom przed pierwszą lekcją po ich wykupieniu.

Bezpośrednie linki do karnetów:

Grupa dziecięca (5-11 lat):
KIDS

Grupy podstawowe:
Classic – Czwartki
Classic I – Soboty (wcześniejsza godzina)
Classic II – Soboty (późniejsza godzina)

Grupy średnio-zaawansowane:
Leaders – Wtorki
Leaders – Soboty

Grypy zaawansowane i zawodnicy:
Masters – Wtorki
Masters – Piątki
Masters – Soboty