Karnety

3 proste kroki aby uczyć się jeździć na łyżwach z Axel Wrocław:
(dla nowych uczniów)

1. Zarezerwuj termin i miejsce w grupie (raz na sezon) – mailowo lub poprzez komunikatora (wiadomości) na Facebook’u. Podaj imię i nazwisko ucznia oraz jego wiek. Zaznacz jeśli wcześniej uczyłaś/łeś się w innym klubie jazdy figurowej na łyżwach-

Wszyscy nowi uczniowie (za wyjątkiem dzieci) zaczynają naukę od grupy CLASSIC  (o ile nie uczyli się wcześniej w innym klubie łyżwiarstwa figurowego będącym członkiem PZŁF lub PZSW). W miarę postępów  lub oceny umiejętności, instruktor proponuje inną grupę. Dla dzieci w wieku 5-11 przewidziana jest grupa KIDS.

Po zarezerwowaniu terminu i potwierdzeniu przez Axel Wrocław

2. Wykup karnet (<-link tutaj)
-> (Zakupienie karnetu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu i jest potwierdzeniem zarezerwowanego miejsca). Ilość dostępnych karnetów (miejsc w grupie) jest określona w systemie.  Dlatego im szybciej, tym lepiej :-), gdyż nie prowadzimy rezerwacji miejsc dla osób, które nie wykupiły karnetu. Jeśli karnety nie są już dostępne, oznacza to, iż nie ma więcej miejsc w wybranej grupie. W takim wypadku prosimy o informacje mailem i spróbowanie w kolejnym miesiącu. 

Klub sportowy Axel Wrocław jest stowarzyszeniem non profit. Karnety są udostępniane w ramach odpłatnej działalności statutowej i obejmują treningi na rolkach i wrotkach figurowych.

3. Przyjdź na lekcje zgodnie z umówionym terminem.

Karnetów nie trzeba drukować, są „wirtualne”. To jest, trenerzy mają aktualną listę uczestników zajęć i odnotowują ich obecność. W razie  wątpliwość, proszę podać tylko numer zamówienia widoczny w mailach automatycznie generowanych przez system  potwierdzających zakup karnetów. Zapraszamy! 🙂