Instruktor Karolina

Karolina Dąbrowa to osoba z 10-letnim doświadczeniem w sportowym łyżwiarstwie figurowym. Przygodę z łyżwami zaczęła w wieku 5,5 lat pod okiem trenerki Ewy Lofek w Oświęcimiu. Później trafiła pod skrzydła p. Iwony Mydlarz-Chruścińskiej oraz choreografa i trenera baletu Władimira Czernyszewa w klubie UKLF „Unia” Oświęcim. Była również zawodniczką „Axla” Toruń, gdzie doskonaliła swoje umiejętności pod okiem Doroty i Mariusz Siudków, olimpijczyków i wielokrotnych mistrzów polskich w łyżwiarstiwe figurowym.
Brała udział wielokrotnie w Mistrzostwach Polski, Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, cyklicznych Zawodach „Diamentowy Spin”, Międzywojewódzkich Mistrzostwach Małopolski, Zawodach Międzynarodowych „European Criterium” w Warszawie zajmując czołowe pozycje, m.in. 2 miejsce w Mistrzostwach Polski Młodzików, 2 i 3 miejsce w zawodach „European Criterium”, 2 miejsce w Pucharze Polski Młodzików w klasie srebrnej, 1 miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Małopolski (kl. Srebrna). Startowała również w zawodach juniorskich, m.in. 4 miejsce w klasie junior („Diamentowy Spin”). Przez 3 lata trenowała również hip-hop w formacji Grawitacja w Oświęcimiu.
Posiada tytuł licencjata kierunku Wychowanie Fizyczne, ma przygotowanie pedagogiczne. Ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego we Wrocławiu ze specjalnością łyżwiarstwa figurowego i edukacji fizycznej w późnej dorosłości. Posiada uprawnienia instruktora rekreacji w łyżwiarstwie powszechnym, instruktora zabaw i gier rekreacyjnych, instruktora pływania rekreacyjnego, wychowawcy kolonijnego. Jest także licencjonowanym instruktorem Nordic Walking.
Zapraszamy również do objerzenia kolekcji filmów z udziałem Karoliny….